Zlínské slavnosti vína jsou jedinečnou a originální akcí svého druhu ve Zlíně. Konají se na impozantním místě, na hradě Malenovice. Návštěvník akce si tak může vychutnat mimo historického zážitku a gastronomického zážitku i krásný výhled na okolí. Za zmínku pak stojí i klidné prostředí, které by v centru města člověk těžko hledal. Mimo poznání dobrého vína a regionálních výrobků, si přijdou na své i rodiny s dětmi. Bohatý doprovodný program je nedílnou součástí této celodenní akce.

 

5. ročník Zlínských slavností vína 2019

Letošní 5. ročník se koná v sobotu 12. 10. 2019 od 10 hodin na Hradě Malenovice. Podrobnosti připravujeme.

Více informací bude následně na webu www.zlinskeslavnostivina.cz. Zde budou postupně přidávány další a další podrobnosti k programu.

Náš spolek Vám zajistí poradenství ohledně vína pro Vaši společnost, Vaše klienty nebo pro Vás osobně. Zajistíme Vám i dárkové balíčky s těmi nejlepšími farmářskými a domácími produkty.

Informace pro vinaře a prodejce

Pokud Vás akce zaujala a chcete se zúčastnit letošního ročníku či ročníků budoucích, můžete vyplnit přihlášku v PDF a poslat ji e-mailem na info@best4life.eu.

Finální výběr vinařů a prodejců proběhne během měsíce srpna.

Informace pro zájemce o partnerství a sponzoring

Pokud byste se do Zlínských slavností vína rádi zapojili jako reklamní partner, můžete vyplnit přihlášku k reklamnímu plnění v PDF a poslat ji e-mailem také na info@best4life.eu. Preferujeme partnery, kteří budou spolupracovat dlouhodobě a budou mít zájem se na akci podílet společně s námi.