Zlínské slavnosti vína jsou jedinečnou a originální akcí svého druhu ve Zlíně. Konají se na impozantním místě, na hradě Malenovice. Návštěvník akce si tak může vychutnat mimo historického zážitku a gastronomického zážitku i krásný výhled na okolí. Za zmínku pak stojí i klidné prostředí, které by v centru města člověk těžko hledal. Mimo poznání dobrého vína a regionálních výrobků, si přijdou na své i rodiny s dětmi. Bohatý doprovodný program je nedílnou součástí této celodenní akce.

 

4. ročník Zlínských slavností vína, který proběhl 13. 10. 2018 byl velmi úspěšný.

Děkujeme všem zúčastněným vinařům i prodejcům za účast na naší akci. Návštěvníků bylo na tři tisíce a dle ohlasů měli dostatečný výběr a možnost ochutnat mnoho vzorků velmi kvalitních vín.

Příští ročník se bude konat opět v první polovině měsíce října roku 2019. Zlínské slavnosti vína jsou od prvopočátku podporovány ministerstvem zemědělství, respektive samotným ministrem zemědělství. Toho si ceníme a chceme i nadále aktivity, které spadají pod tento rezort ministerstva zemědělství rozvíjet. Ať už se to týká vinařské tématiky, nebo farmářské produkce, domácích výrobců a producentů potravin, nebo biologie a ochrany životního prostředí. Pracujeme na dalších aktivitách a rozvoji této sekce.

 

5. ročník Zlínských slavností vína 2019

Letošní 5. ročník se koná v sobotu 12. 10. 2019 od 10 hodin na Hradě Malenovice. Podrobnosti připravujeme.

Více informací bude následně na webu www.zlinskeslavnostivina.cz. Zde budou postupně přidávány další a další podrobnosti k programu.

Náš spolek Vám zajistí poradenství ohledně vína pro Vaši společnost, Vaše klienty nebo pro Vás osobně. Zajistíme Vám i dárkové balíčky s těmi nejlepšími farmářskými a domácími produkty.